Отзыв о диагностике на тонком плане

До Ярослави я звернулася з проханням провести мені діагностику. Потім був ще розклад Таро, але про нього пізніше)

Мої враження від діагностики – це невидимий рентген, який фізично не створює дискомфорту, а от психологічно – є над чим подумати 😂. Ярослава попросила написати список всіх питань, які мене хвилюють. Не озвучувати їх, а просто написати собі. І почався сеанс.

Вірніше почався він раніше, до зідзвону. Бо в тілі та голові запрацювали страхи та програми, затупали ногами, намагаючись закрити сприйняття. Добре, що є запис зустрічі і можливість ще раз переслухати)

Так от, діагностика. Я дізналась про себе багато. Багато речей я вже знала, але від людини, що бачить та зчитує мене вперше, навіть не знаючи моїх питань – почути це було як підтвердження: так, це ти, і так і є. З тобою все ок) Ярослава підсвітила моменти, де дійсно ок і це потрібно приймати, розуміти та користуватися цим. Бо це моя природа, яку я намагаюсь задавати. Також цінно було почути про не такі вже «ок» речі, особливо коли сканували тіло на предмет здоров’я. Але це корисно – побачити, на що звернути увагу. І вже мій вибір бути здоровою чи ще погратися в слухняну та хорошу дівчинку, що боїться вийти назовні.

Якщо підсумувати, то діагностика ніби сканер, що показав якості тіла, розуму та душі. Щось слід нарешті прийняти в собі, а щось перевести з низьких вібрацій в високі, аби дійсно бути щасливим. Або не переводити, але вже відчепитися від себе тоді)

Чи отримала відповіді на написані питання – на більшість так. Але на всі питання отримала напрямок, куди рухатися за відповідями і з чим працювати в собі.

Оставить заявку на консультацию

Чтобы узнать, смогу ли я вам помочь, позвоните мне, напишите в Viber или Telegram, или оставьте ваши контакты ниже.
 

   

   

   

   

   

   


  ПОНРАВИЛАСЬ СТАТЬЯ? ПОСТАВЬТЕ ОЦЕНКУ:
  (Пока оценок нет)