Отзывы по диагностике

Средняя оценка: 5.0 звёзд (на основе 6 рейтингов)

Здравствуйте, Ярослава!

Я вам так благодарна! Я пыталась отследить, поймать, что же именно, как именно происходит эта, на первый взгляд, микро, но если присмотреться, то это огромный кусок перемен который затрагивает (я так чувствую) колоссальное количество слоев в моем внутреннем космосе (не смогла подобрать другое слово…)

Так вот – я чувствую – как благодаря, сначала диагностике, а затем сеансу регресса, ко мне стало как бы просвечиваться то, что было закрыто …это чувство “беспомощности” я поняла от куда оно и сейчас я его не чувствую, но что ещё очень интересно, такое чувство, словно так было всегда… будь-то у меня и не было этого чувства (которое тоннами поглощало мою энергию…)

Потом тема предназначения (из запроса), тоже стала как бы просвечиваться через понимание того, что всему своё время и я иду в нужном направлении чувствуя какую-то уверенность (которой не было)… в общем появилось (словно стерли что-то и это начало просвечиваться) чувство покоя и ощущение “пути”.

Пишу сообщение в потоке, оно зрело эти дни и я не могла собрать в кучу мысли, а тут схватила телефон и написала))

Благодарю, вас Ярослава, ваши каналы Ютуб, инсту, телеграм для меня источник трансформации вдохновения❤️✨

Анна
Оценка:
10.05.2024

До Ярослави я звернулася з проханням провести мені діагностику. Потім був ще розклад Таро, але про нього пізніше)

Мої враження від діагностики – це невидимий рентген, який фізично не створює дискомфорту, а от психологічно – є над чим подумати 😂. Ярослава попросила написати список всіх питань, які мене хвилюють. Не озвучувати їх, а просто написати собі. І почався сеанс.

Вірніше почався він раніше, до зідзвону. Бо в тілі та голові запрацювали страхи та програми, затупали ногами, намагаючись закрити сприйняття. Добре, що є запис зустрічі і можливість ще раз переслухати)

Так от, діагностика. Я дізналась про себе багато. Багато речей я вже знала, але від людини, що бачить та зчитує мене вперше, навіть не знаючи моїх питань – почути це було як підтвердження: так, це ти, і так і є. З тобою все ок) Ярослава підсвітила моменти, де дійсно ок і це потрібно приймати, розуміти та користуватися цим. Бо це моя природа, яку я намагаюсь задавати. Також цінно було почути про не такі вже «ок» речі, особливо коли сканували тіло на предмет здоров’я. Але це корисно – побачити, на що звернути увагу. І вже мій вибір бути здоровою чи ще погратися в слухняну та хорошу дівчинку, що боїться вийти назовні.

Якщо підсумувати, то діагностика ніби сканер, що показав якості тіла, розуму та душі. Щось слід нарешті прийняти в собі, а щось перевести з низьких вібрацій в високі, аби дійсно бути щасливим. Або не переводити, але вже відчепитися від себе тоді)

Чи отримала відповіді на написані питання – на більшість так. Але на всі питання отримала напрямок, куди рухатися за відповідями і з чим працювати в собі.

Алеся
Оценка:
15.03.2024

Ярослава, спасибо огромное за консультацию, за возвращение меня в мир прекрасного. Потому что до консультации уже и дышать не хотелось/не моглось, а сейчас, если бы не сон, пошла бы творить дела 🤍🕊Спасибо!

Это было очень познавательно и полезно, особенно то, что двигаюсь я в правильном направлении, и что я не какая-то не такая, а просто прекрасно-другая и в этом моё все.

Спасибо, что вдохнули в меня новые силы и подтвердили, что возможностей у меня ого-ого, и вернули мне мою маленькую, пока что, коронку на голову. Ибо я принцесса, а не дровосек, просто, для начала, нужно выспаться)

Валерия
Оценка:
14.02.2024